PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=546973}

Otchłań

The Deep
5,9 540
ocen
5,9 10 1 540
Otchłań
powrót do forum serialu Otchłań

ale po drugim odcinku jestem coraz bardziej rozczarowany. Wygląda na powielenie kilku luźno zebranych (i nieźle wcześniej ogranych) pomysłów.

ocenił(a) serial na 8
markowe_filmy

Jestem już po czwartym odcinku i całkiem nieźle się ogląda :) Jak dla mnie to coś ciekawego i faktycznie trochę calość idzie śladem innych seriali ale to nie oznacza że jest kiepski.
Myślę, że łyknę pierwszy sezon, a potem się zobaczy...

ocenił(a) serial na 4
marcus1212

Finał okazał się totalnym spiętrzeniem absurdów i braku logiki. Dodając do marnego scenariusza kiepską reżyserię i drętwą grę aktorów - daję 2/10. Szkoda czasu.

ocenił(a) serial na 8
markowe_filmy

Ale podsumując cały serial moim zdaniem niewypadł tak tragicznie jak choćby SGU pierwszy sezon

ocenił(a) serial na 8
markowe_filmy

Pan Markowe_filmy przsadził w ocenie cłakiem przywoite sf ( a może nie kto wie co za odkrycia tuszują koncerny naftowe) gra aktorów przywoita - jak każdym serialu made in England - niezłe efekty - torchę naciagany koniec ale cóż ... lepsze to niż nic - czytaj SGU - w tym gatunku niema żadnego powtarzam niema żadnego godnego uwagi serialu od czasów BSG jak dla mnie 8 i brawo dla angoli gdyby to był made in USA - boję się pomyśleć jakim zalewem idiotyzmów bylibyśmy uraczeni - jak dla mnie powtarzam 8 zresztą niech każdy sobie oceni po obejrzeniu oczywiście nie w naszych TV ale trudno ...

użytkownik usunięty
jacator74

Powiedzcie mi bo widziałem na sieci dwie wersje. Jedna Podzielona na 5 odcinków po 57 minut oraz druga wersja 1 film 179 minut czy w wersji 179 minutowej poucinano wiele ważnych wątków ? Bez szczegółów bym prosił tylko czy stracę w fabule gdy oglądnę wersję nr 2 ?. Dziękuje z góry za odp

ocenił(a) serial na 4
markowe_filmy

no zapowiadało sie przyzwoicie. pierwszy odcinek naprawdę bardzo dobry, drugi dobry. po trzecim chciałem już zaprzestać oglądania. czwarty i piąty zasługługują na 1-2/10. zakończenie totalnie mi się nie podobało, odnoszę wrażenie, że nie mieli dobrego pomysłu na końcówkę i wyszło jak wyszło. jednym zdaniem: mogło być całkiem dobre filmidło, a powoli stawało się coraz gorzej

ocenił(a) serial na 6
kryslav

Witam, potwierdzam całkiem dobry i wciągający początek, zapowiadało się naprawdę nieźle ale chyba w połowie filmu zaczęli zmieniać zakończenie i wyszedł kaszan. Czyli początek kapitalny, środek średni koniec tragiczny - gdyby mieli inne zakończenie no cóż byłby to dobry film, a tak typowy serialowy średniak z tendencją do zapomnienia po 5-6 m-cach od oglądnięcia ;)

ocenił(a) serial na 7
sokoleokoo2

WTF, przecież to jest jako film.. Trwa 3h... Może oglądałem wszystkie odcinki połączone w całość -.^

Co do filmu to.. pierwsze 30 min nuda potem zaczynają się jakieś zwroty akcji, których było nawet sporo.
Ogólna ocena ode mnie to 7/10. Mimo ciulowego zakończenia.

ocenił(a) serial na 6
Mag_Egzorcysta

Film na DVD jest jako jedna całość w TV było podzielone nie pamiętam na 2 lub 3 części po 1.5h - powiem tak: w skrócie lepiej to 3 razy obejrzeć niż polską produkcję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones