PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=743854}

Jekyll i Hyde

Jekyll & Hyde
6,6 555
ocen
6,6 10 1 555
Jekyll i Hyde
powrót do forum serialu Jekyll i Hyde

Brytyjczycy zaserwowali nam w tym roku kilka nowych i naprawdę dobrych seriali. Kryminalne takie jak "River", czy "Fortitude", oraz fantasy "Jonathan Strange & Mr Norrell", czy w końcu "The Frankenstein Chronicles". Przyznam, że z niecierpliwością czekałem na kolejny, niestety nie spełnił oczekiwań. Serial jest po prostu głupi, źle napisany i zrealizowany. Jeżeli ktoś cierpi na nadmiar wolnego czasu, to może obejrzeć "J&H", bo i tak jest lepszy od połowy telewizyjnego syfu zza oceanu,ale jeżeli ktoś ceni sobie swój czas, to nie polecam.

taomoguei

Dla mnie Jekyll nie jest " głupi, źle napisany i zrealizowany", tylko celowo przerysowany i w tym tkwi jego urok, bo to taka "komiksowa" przygodówka w starym stylu, a TFC i River są dość nużącymi produkcjami, z których poza głównym aktorem nic więcej nie zapada w pamięć, także co kto lubi i robi z własnym czasem.

ocenił(a) serial na 8
kosovitz

Właśnie, jak ktoś chce coś z większą klasą i bardziej na poważnie to zawsze jest "Dom grozy", no a tu już idea Jekyll/Hyde żywcem wzięta z komiksów o Hulku sugeruje komiksowy styl. Dodatkowo niektóre wątki, tak jak ten romantyczny z Lily, który przez długi czas wydaje się durny, ostatecznie zostaje bardzo zgrabnie wytłumaczony. Trochę czasem przeciągają twórcy niektóre rozwiązania zagadek, ale i tak wszystko ma fajny dynamiczny styl i na nudę nie można narzekać.

ocenił(a) serial na 4
taomoguei

@taomoguei tu się zgodzę, Mogło być dobrze a wyszło jak połączenie "Bibliotekarzy", Łowców skarbów" i "Man in black".

Ci źli są bardziej "ciapowaci" niż źli, dobrzy są po prostu dobrzy. A człowieka psa i człowieka kraba nawet nie skomentuję. Główny bohater trochę ratuje sytuację, choć trochę szkoda, że jego Jekyll to takie ciepłe kluchy a Hyde osiłkowaty cwaniaczek.

Moje pierwsze skojarzenie - serial do oglądania przez gimnazjalistów w porze obiadowej zamiast "Szkoły" na tvn.

ocenił(a) serial na 2
alicja671

zgadza się, serial dla gimnazjalistów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones