PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=320377}

Wschodnie obietnice

Eastern Promises
7,1 33 777
ocen
7,1 10 1 33777
7,0 29
ocen krytyków
Wschodnie obietnice
powrót do forum filmu Wschodnie obietnice

Końcówka

ocenił(a) film na 8

Wiele osób czepia się albo po prostu nie rozumie samego końca filmu, więc spróbuję to szybko opisać ale pewnie wyjdzie trochę chaotycznie.

W szpitalu Nikolai mówi Yuriemu (ten z policji), że może aresztować Semyona pod zarzutem gwałtu na niepełnoletniej dziewczynie a dowodem będzie dziecko i jego pasujące DNA. Kirill próbuje utopić dziecko, żeby uratować skórę ojca ale się nie udało. Zamknęli ojca, Nikolai razem z Kirillim zostali głowami mafii ("jak mogę zostać królem skoro król ciągle tam jest") po czym wskazuje ostatnie ujęcie w filmie gdzie Nikolai siedzi na miejscu Semyona paląc papierosa ubrany w garnitur sugerując, że został wyżej wspomnianym "królem".

Czyli tak naprawdę jedno ujęcie opisało to by pewnie potrzebowało około pół godziny do zrealizowania pojedynczo.

Shadowlander

Nie widziałam końcówki w całości i nie wiem o co chodziło w ostatnim ujęciu, kiedy on siedzi, a w tle słychać jeszcze słowa dziewczyny z pamiętnika, o tym że jeszcze tam w Rosji w tym jej miasteczku jej ojciec zginął (???)- nie wiem czy dobrze kojarzę. Co to miało na celu i czy było powiązane z tym Nikolaiem?

ocenił(a) film na 8
Milenita

Teraz Ci nie powiem bo już usunąłem film z dysku, ale wydaje mi się, że po prostu dokończyli jej historię. Jednak wróciła i dopowiedziała co i jak tam jest, nie sądzę, żeby to było z nim powiązane.

Shadowlander

Dzięki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones